drderyaaKURUCUMUZ
Derya MÜFTÜOĞLU, (M.D. MSc.)
Klinik Psikoloji Bil. Uz.
IMG-20151106-WA0000KURUCUMUZ
Levent Hakan VULKAN, (M.D. MSc.)
Klinik Psikoloji Bil. Uz.

 

Liman Aile Danışma Merkezi olarak; bireysel danışmanlığa ihtiyaç duyan, sorunlarına çözüm arayan bireylerle bireysel danışmanlık alanında, aile içi problemleri ile başa çıkmak da zorlanan aile fertlerine aile danışmanlığı vermekteyiz.Çiftlerle yaptığımız çalışmalar da ise evlilik hazırlığı ,evlilik  danışmanlığı  yada ihtiyaç doğrultusunda boşanma aşamasındaki çiftlerin başvurması halin de boşanma danışmanlığı ve boşanan çifte ve çocuklara  destek amaçlı çalışmalar yürütmektedir.. Bireysel gelişim, eğitim ve öğrenci danışmanlığı alanlarında da yine destek isteyen danışanlarımızla da eğitim ve öğrenci danışmanlığı alanında hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

Merkezimiz Evlilik sorunları olan eşlere, birlikteliklerinde ya da kişiler arası ilişkilerde sıkıntı yaşayan çiftlere de yine gereksinim duydukları destek vermek ve ilişkilerinde ki güçlükleri aşmalarını daha sağlıklı bir ilişki kurmalarını sağlamak için çift danışmanlığı yanı sıra bireysel çalışmalarla da evlilik kurumunu sağlamlaştırmayı amaçlar..,

Merkezimiz nitelikli eğitim ve donanıma sahip samimi, etik ve özverili çalışan Aile Danışmanlarımızdan oluşan güçlü bir kadro ile hizmet vermektedir.

Liman Aile Danışma Merkezi olarak danışanlarımıza destekleyici ve yeniden yapılandırıcı dinamik yaklaşımlarla yardım ederken, onların kendi bireysel yapılarını ve yaşantılarını yeniden düzenlemelerini hedefliyoruz.

Danışanlarımızın özel yaşam mahremiyetlerini korumayı ilke edinen  kurumumuz, gizlilik, güvenilirlik ve danışanlarına uzanan sırdaş bir dost eli olmayı hedefler …

Kuruluşu itibarıyla her geçen gün büyümekte olan merkezimiz, değerli danışanlarımızın sevgi, dostluk ve güveniyle çalışmalarını geliştirmektedir.   Liman Aile Danışma Merkezi olarak bireylerin çiftlerin ve ailelerin sorunlarına çözüm odaklı yaklaşırken, mutsuz yaşamların insan ömrünün geri dönüşsüz kayıpları olduğunu hatırlatıyoruz..

Bazen hayatınız akıl almaz olaylar ve güçlüklerle kuşatılabilir. Kendinizi çaresiz ve ümitsiz hissedebilirisiniz, ya da ailenizi sevdiklerinizi anlamakta yada kendinizi onlara anlatmak da zorlanabilirsiniz.

Unutmayın ki her derdin bir çaresi vardır, yeter ki ölüm olmasın!

Asla umutlarınızı kaybetmeyin ve yine unutmayın ki gecenin en karanlık anı şafak sökmeden hemen öncesidir..yarın varsa umut da vardır..

Her gününüzün aydınlık ve mutlu olması dileği ile …

 

Liman Aile Danışma Merkezi